Prodlužování vlasů

Prodlužování vlasů páskovými metodami: TapeX, Pu Extension, Hair talk, Easy hair

Naprostý převrat v prodlužování vlasů přišel celkem nedávno, když se na český trh dostala metoda TapeX (známá také pod názvy Pu weft, Skin heft, Pu extension...hair talk/easy hair a jiné). Tato metoda způsobila naprostou revoluci. Zákaznice odchází dlouhovlasá již po 30min. v salonu! Což je naprosto nevídané, protože všechny "pramínkové metody" prodlužování vlasů vyžadují min. 2- 3 hod. v salonu. Je to dáno tím, že již nejde právě o zmiňované pramínky. Metoda je nanejvýš propracovaná. Základem je speciální silikonový pás, do kterého jsou poutkovací metodou vpraveny vlasy a zafixovány zatavením. Což zaručuje, že vlasy se Vám nemohou uvolnit (u ostatních metod byl společný problém právě uvolňování vlasů a také zkracování vlasů při posouvání).


U metody TapeX vlasy zůstávají stejně kvalitní, stejně dlouhé a stejně husté jako na počátku. Aplikace je opět naprosto jiná. Není potřeba žádných přístrojů nebo tepla, což je opět faktor, který nenarušuje Vaše vlastní vlasy. Vlasový pás se rozdělí na cca 3cm pásečky, na kterých je na silikonové straně speciální vlasová lepenka. Vlasové pásky se aplikují po párech tzv. sandwich systémem. Na hlavě zákaznice se oddělí pruh vlasů a jedna páska přijde z vrchu a druhá se přiklopí zdola, tím se vytvoří již zmíněný sandwich. Plus je ten, že váha nastavovaných vlasů je rovnoměrně rozložena, takže Vaše vlastní vlasy zatěžuje minimálně. Spoje jsou opravdu neviditelné. Je to malý zázrak.

Prodlužování a zahušťování vlasů

1/ Technikou NANO TAPE šetrná k vlasům, nutnost posunů cca každé 2 měsíce, trvanlivost vlasových pásků až 3 roky při kvalitní údržbě.

Veškerou speciální vlasovou kosmetiku je možné si rovnou zakoupit.

2/ Technikou EXTENDMAGIC jedná se o průlomovou techniku vlas na vlas s mikroskopickými spoji, absolutně nezatěžující vlasy. Tato technika je náročnější na čas, ale lze s ní doplňovat také i silně prořídlé vlasy (jak muži tak ženy), ofiny i patky.

Na obě techniky se v našem salonu používají jen vlasy středoevropské té nejvyšší kvality. V délkách od 15 cm do 100 cm.

Konzultace a případné objednávky na tel. 776 740 630 paní Libuše na adrese MM Salon Balabenka, Sokolovská 1851/157, Praha 8


Objednejte si naše služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.